У Тлумачі відбулася обласна колегія управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації

Дата: 25.10.2019 15:46

У четвер, 24 жовтня, в Тлумацькому народному домі пройшла колегія управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, в якій взяли участь працівники культури Івано-Франківської області.

В рамках колегії, яку вів начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак, розглядалися питання діяльності закладів культури Тлумацького району, функціонування духових оркестрів в населених пунктах області, моделювання мережі закладів культури.

Начальник відділу культури та туризму Тлумацької ОТГ Іванна Ковбас виступила з доповіддю про стан діяльності закладів культури Тлумацької ОТГ, досягнення, перспективи розвитку та проблемні питання. Доповідь супроводжувалася показом слайдів про роботу сфери культури громади.

У фойє Тлумацького народного дому діяла розгорнута тематична виставка «Мій край, моє коріння, джерело моє», яку організували працівники Тлумацької публічної  бібліотеки.

По завершенню колегії всі учасники мали змогу переглянути коротку концертну програму за участю аматорів народного мистецтва у капітально відремонтованому Народному домі с. Палагичі.

Тлумацьку ОТГ в концерті представили Мар’яна Юзвак та Василь Чемерис.