ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 28.10.2019 10:38

До уваги жителів:

м.Тлумач, с.Бортники, с.Братишів, с.Вікняни, с.Гринівці, с.Загіря, с.Колінці, с.Королівка, с.Надорожна, с.Остриня, с.Прибилів, с.Пужники, с.Тарасівка.

З 28 жовтня 2019 року по 11 листопада 2019 року представники Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади будуть проводити опитування жителів громади.

Мета опитування: визначення громадської думки щодо якості послуги поводження з ТПВ.

Опитування будуть проводити інтерв’юери – представники Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Результати опитування будуть враховані при прийнятті рішень що стосуються поводження з твердими побутовими відходами в громаді.

Звіт про результати опитування буде оприлюднений після 15 листопада 2019 року на офіційному сайті Тлумацької ОТГ. Детальну інформацію про опитування можна отримати за телефоном: 0951334198, 0689799969 – Василь Гузій, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства; 0971946212 – Юрій Серемчук, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства.

Будемо вдячні за участь в опитуванні, ваші відгуки допоможуть покращити послугу поводження з ТПВ в нашій ОТГ.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!:

· ОПИТУВАННЯ Є АНОНІМНИМ;

· Для участі в опитуванні вам НЕ ПОТРІБНО пред’являти будь-які документи. Інтерв’юер може попросити у вас номер телефону, це потрібно для перевірки роботи самого інтерв’юера;

· Анкета складається з 10 ЗАПИТАНЬ;

· Анкета заповнюється з ваших слів ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ (відповіді вносяться в планшет). ПІДПИСУВАТИ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО;

ЯКЩО:

· Від вас вимагають показати або надати копії будь-яких документів;

· Вас просять підписати будь-який документ (анкета, список тощо);

· Інтерв’юер знаходиться у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, веде себе агресивно або неадекватно.

НЕГАЙНО ПОВІДОМТЕ ПРО ЦЕ ЗА ТЕЛЕФОНОМ :

0951334198, 0689799969 – Василь Гузій, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства; ; 0971946212 – Юрій Серемчук, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства.