Відбулось засідання позачергової 36-ї сесії Тлумацької міської ради об'єднаної територіальної громади

Дата: 30.10.2019 14:54

Сьогодні, 30 жовтня, під головуванням секретаря міської ради І.Деньковича, в приміщенні Народного дому м. Тлумач відбулось засідання позачергової тридцять шостої сесії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади. В роботі сесії взяв участь перший заступник голови РДА М. Присяжнюк.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуто питання про  визначення тарифу на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, про передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей в господарське відання комунальному підприємству «Тлумачкомунсервіс», про уповноваження міського голови на підписання договору про співпрацю та про затвердження Програми місцевого економічного розвитку Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області та план дій з її впровадження.

Депутатами розглянуто та поіменно проголосовано вищезазначені питання з яких прийняті відповідні рішення.

Опісля засідання сесії депутати міської ради з ознайомчим візитом завітали до КП  «Тлумачкомунсервіс». У межах візиту присутні ознайомилися з ситуацією на даному підприємстві.