Другий поглиблений тренінг із Ґендерно-орієнтованого бюджетування

Дата: 01.11.2019 13:48

30 жовтня в Тлумацькій ОТГ проведено другий тренінг із Ґендерно-орієнтованого бюджетування (ГОБ) в рамках проекту “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)”.

Тренінг для членів робочої групи провела консультант NDI з Ґендерно-орієнтованого бюджетування Олена Остапчук.

У ході тренінгу відбулось ознайомлення з сутністю, нормативно-правовою базою та перевагами ГОБ, а також етапами ґендерно-орієнтованого бюджетування, основними компонентами роботи з ГОБ та першими кроками ґендерного бюджетного аналізу.

Не обійшлося, звісно, й без практичної частини, а саме: інтерактивних вправ, які допомогли засвоїти теоретичний матеріал. Учасники групи виконали практичне завдання застосування ГОБ в процесі підготовки місцевих програм розвитку і прийшли до висновку, що ґендерної-орієнтоване бюджетування потрібно впроваджувати на всіх рівнях, у всіх програмах, бо це дає можливість більш глибше проаналізувати ситуацію та виявити проблеми, які не помітні при загальному розгляді.

31 жовтня уже були проведені конкретні практичні консультації  у відділі культури та туризму Тлумацької ОТГ на предмет практичного застосування ГОБ в їх повсякденній роботі та домовились і в подальшому співпрацювати в даному напрямку.