Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулась нарада про вжиття заходів щодо внесення Відомостей до Державного земельного кадастру

 

   У четвер, 31 жовтня, у Тлумацькій РДА відбулась нарада щодо необхідності внесення відомостей про земельні ділянки державної та комунальної власності до Державного земельного кадастру, а також роз’яснення шляхів забезпечення таких заходів.

   Виступаючи перед учасниками зустрічі в.о. начальника відділу у Тлумацькому районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Ігор Донець наголосив на необхідності внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які посвідчено правовстановлюючими документами (державними актами, договорами оренди), в т.ч. коли таке право виникло до 2004 року, але відомості про такі ділянки не внесені до Державного земельного кадастру.

 Якщо відомості про такі земельні ділянки не внесені до Державного земельного кадастру і не мають кадастрового номера, то це ускладнює земельні транзакції (продаж, міна дарування, спадкування, тощо) та спричиняє додаткові ризики для прав власності та користування земельними ділянками.

   Державна реєстрація в Державному земельному кадастрі земельних ділянок з присвоєнням їм кадастрового номера здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).« повернутися до списку новин