Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Шановні працівники культури та митці!

 

   Прийміть теплі і сердечні вітання з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

   Ви обрали справою свого життя збереження та примноження культурного та мистецького спадку нашого народу. Українці завжди славилися своєю піснею, музичними та літературними творами, хореографічною майстерністю. У всі часи роль культури визначалася як надзвичайно вагома сфера життєдіяльності людини.

   Культура формує існування кожної людини, робить кожен народ неповторним, бере на себе задачу збереження духовних і моральних традицій народів, виступаючи як якісний показник рівня життя суспільства. Ви проводите копітку роботу по збереженню, відтворенню та примноженню культурної спадщини міста та громади. Завдяки вашій повсякденній праці в будинках культури, бібліотеках зберігають і примножують духовні багатства і традиції нашого суспільства.

   Ми щиро радіємо досягненням мешканців громади за минулі і за сьогоднішні перемоги на конкурсах, виставках і фестивалях.

   Висловлюю Вам вдячність за професіоналізм, любов до прекрасного і прагнення прищепити цю любов іншим. Прийміть побажання міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, творчого пошуку і нових досягнень!

Добра Вам і любові!

 

З повагою,

Міський голова                                                        Роман Круховський« повернутися до списку новин