Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Привітання міського голови з Днем української писемності та мови!

 

Шановна громадо!

 

Щиросердно вітаю Вас з Днем української писемності та мови!

 
   Українська мова – це історична пам’ять нашого народу, найцінніше надбання віків, у ній віддзеркалене все наше життя, душа нашої нації, найбільший її духовний скарб, переданий нам попередніми поколіннями. Однак історія становлення української мови нараховує багато жорстоких сторінок, впродовж сторіч вона зазнала нищівних утисків та заборон.

   Українська нація має свою могутню класичну літературу, своїх визнаних світовим товариством геніїв: Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесю Українку, Михайла Коцюбинського, Василя Стефаника та інші. Українська мова визнана однією із найкрасивіших і мелодійніших мов світу. Наша мова має потужний масив писемності, історії та культури, яка нараховує багато тисячоліть. 

   Українська мова виборола своє право на існування. Зберігати і розвивати рідну мову – це будувати незалежну, справді вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися своєю Батьківщиною. Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність!

   Тож нехай рідне слово стане для нас оберегом. Дбаймо всі разом про рідну мову! Повертаймо їй роль творця духовного відродження української нації! Впевнений, що кожен з Вас за покликом душі та сумління готовий підносити її престиж, зміцнювати та розвивати.

   Щастя всім, миру, добра, нових здобутків та перемог в ім’я єдиної  України!

 

 

 

З повагою,

 

Міський голова                                                    Роман Круховський« повернутися до списку новин