Працівники культури Тлумацької ОТГ відзначили Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 11.11.2019 10:05

08 листопада, напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, в Тлумацькому народному домі пройшли урочистості з нагоди професійного свята всіх, хто працює на ниві культури Тлумацької ОТГ.

В залі зібралися працівники культури Тлумацької об’єднаної територіальної громади , які своєю плідною працею творять культурне життя нашої громади.

Розпочався захід привітанням начальника відділу культури та туризму Ковбас Іванни Михайлівни, яка побажала усім творчої та натхненної праці.

З вітальним словом до працівників культури Тлумацької ОТГ звернувся міський голова Роман Круховський, який привітав всіх з професійним святом та разом з начальником відділу культури нагородили грамотами кращих культпрацівників Тлумацької ОТГ за значний внесок у розвиток культури рідного краю.

В рамках свята, грамотами начальника відділу культури та туризму за активну участь в культурно-мистецьких заходах краю були нагороджені працівники Тлумацького народного дому, клубних закладів Тлумацької ОТГ, Тлумацької дитячої музичної школи.

Усі присутні переглянули слайди, які демонстрували культурно-мистецькі заходи нашої громади за минулий рік.

В залі лунали пісні, вітальні слова і танцювальні композиції, які подарували всім святковий настрій.