ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ РАДІО,ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА ЗВ`ЯЗКУ

Дата: 15.11.2019 15:22

Шановні працівники радіо, телебачення і зв’язку!

Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята.

Це свято об’єднує людей різних професій, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.

Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації – всього того, що дозволяє нам відчувати свою причетність до суспільних процесів. Телебачення, радіо, Інтернет, телефон та пошта стали тим інструментом, за допомогою якого рівень контактування і швидкість реагування підвищились у тисячі разів. І щодня Ви відкриваєте все нові можливості спілкування.

Засвідчуємо Вам свою повагу та підтримку. Бажаємо професійних успіхів, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, процвітання вашим родинам. Зичимо Вам і надалі залишатися патріотами й оптимістами, бути небайдужими і переконливими, змістовними та об’єктивними. Нехай праця приносить Вам радість, дарує вірних друзів, надійних партнерів та колег, а також розвиток галузі зв’язку нашої  громади та України!

З повагою,

Міський голова                                                               Роман Круховський