Візит представників DESPRO до Тлумацької міської ОТГ

Дата: 15.11.2019 10:20

На днях відбулась чергова зустріч із представником швейцарсько-українського Проекту DESPRO "Підтримка децентралізації України". На зустрічі обговорювали першочергові заходи підтримки новоствореного комунального підприємства "Тлумачкомунсервіс", яке з 01 листопада 2019 р. надає послуги із центрального водопостачання та водовідведення у м.Тлумач та інших населених пунктах.

За результатами виконання заходів будуть отримані наступні результати:

- придбано програмні продукти для ведення автоматизованого бухгалтерського обліку;

- персональний комп’ютер для головного бухгалтера КП;

- багатофункціональний офісний пристрій.

- впровадження системи АСКОЕ– автоматизована система комерційного обліку електроенергії на КП «Тлумачкомунсервіс».

Це дозволить:

- забезпечити бухгалтерську службу програмним забезпеченням та комп’ютерною технікою для ефективного ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку.

- оптимізувати структуру витрат КП «Тлумачводоканал» на придбання електроенергії, отримано можливість вибору постачальника(ів) електроенергії, зменшено витрати на придбання електроенергії.

Проектом  DESPRO презентовано ноутбук для головного інженера КП «Тлумачкомунсервіс» на який буде встановлено програму «QGIS» для інвентаризації та обліку основних засобів та мереж підприємства.