Рішення Уряду спрямоване на стабільність проходження опалювального сезону

Дата: 19.11.2019 09:02

У час наближення холодів та зимового періоду забезпечення належного процесу теплопостачання стає чи не найактуальнішим питанням для кожного господаря, керівника чи підприємця. Для комунальних установ опалювальний період – це ще й забезпечення належного температурного режиму згідно санітарних норм та недопущення призупинення опалювального періоду.

Однією з причин призупинення теплопостачання могли стати не обґрунтовано високі економічні ставки тарифів, які були встановлені урядом постановою №560.

Завдяки спільній роботі органів місцевого самоврядування та Асоціації міст України, у жовтні 2019 року голова АМУ Олександр Слобожан звернувся до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука з проханням скасувати постанову, яка встановлювала заздалегідь “непідйомні” для міст граничні тарифи на послугу з постачання теплової енергії.

Зрештою, зваживши всі за і проти, Постанову №560 було скасовано. Члени Асоціації міст України вітають таке рішення та висловлюють вдячність  Прем’єр-міністру Олексію Гончаруку за розуміння та співпрацю.