ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ЕКОЛОГІЇ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 20.11.2019 09:32

19 листпада відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та сільського господарства, на якій було розглянуто понад 70 питань, зокрема: про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва і обслуговування житлових будинків господарських будівель і споруд, для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва; про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства; про припинення права користування земельними ділянками; про надання дозволів на виготовленя технічних  документацій  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості); про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок; про затвердження протоколів узгоджувальної земельної комісії для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування.  Комісія надала рекомендації з даних питань на розгляд чергового засідання сесії міської ради.