Віче-реквієм, присвячений 6-й річниці Дня Гідності та Свободи

Дата: 22.11.2019 13:18

21 листопада в Україні вже традиційно відзначають День Гідності та Свободи. З нагоди 6-ї річниці, у міському парку, громада зібралася на віче – реквієм.

У цей день українці згадують тих, хто 6 років тому вийшов на Євромайдан, щоб продемонструвати свою активну громадську позицію, а також вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні.

В рамках заходу пройшло покладання квітів до пам’ятника «Небесної Сотні» та пам’ятних знаків учасників АТО.

Зі словом до краян звернувся міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський та депутат міської ради, учасник Революції  Гідності, учасник АТО Віталій Маланчук.

На заході були присутні представники громадськості, учасники АТО, студентська та учнівська молодь.

Священнослужителями нашого міста була відправлена панахида за загиблими, за Незалежність України.