Відбулось засідання 37 сесії Тлумацької міської ради об'єднаної територіальної громади

Дата: 22.11.2019 14:17

Сьогодні, 22 листопада, під головуванням міського голови Романа Круховського, в приміщенні Тлумацького народного дому відбулось засідання  тридцять сьомої сесії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади. В роботі сесії взяв участь перший заступник голови РДА М. Присяжнюк. Хвилиною мовчання депутати міської ради вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуто питання: про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року; про затвердження протоколів постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій; про затвердження та співфінансування з місцевого бюджету проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку; про звіт постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій; про звіт постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та сільського господарства; про затвердження Плану дій сталого енергетичного розвитку і клімату Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади до 2030 року; про внесення змін до рішення сесії міської ради від 30.10.2019 року №1266-36/2019 «Про передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей в господарське відання комунальному підприємству «Тлумачкомунсервіс»; про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тлумацької міської ради ОТГ на 2020 рік; про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Тлумацької ОТГ та віддалених робочих місць; про затвердження графіку роботи Центру надання адміністративних послуг та віддалених робочих місць; про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання територіальної громади до Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади;  про внесення змін до рішення міської ради від 05.05.2017 р. №216-7/2017;  про представлення на присвоєння почесного звання «Мати – героїня»;  про звернення міської ради. Також, було розглянуто прийнято відповідні рішення з понад сімдесяти земельних питань.