В Тлумацькій громаді вшанували пам’ять жертв Голодомору

Дата: 25.11.2019 10:09

День пам’яті жертв Голодоморів – це найтрагічніша сторінка в історії України та одна з найбільш великих катастроф за все існування людства.

У п'ятницю, 22 листопада, біля пам’ятника «Борцям за волю України», відбулась акція «Засвіти свічку пам’яті», участь у якій взяли  керівництво міської ради ОТГ, райдержадміністрації, районної ради, працівники державних установ міста, учнівська молодь та усі небайдужі жителі громади.

З словами скорботи та вшанування пам’яті жертв Голодомору до учасників акції звернувся міський голова Роман Круховський. Усі присутні вшанували пам’ять жертв голоду та комуністичних репресій хвилиною мовчання та поклали запалені свічки до підніжжя пам’ятника «Борцям за Волю України».

В цей день вся Україна вшановує пам’ять мільйонів жертв Голодоморів і низько вклоняється проявленій стійкості та мужності нашого народу.