ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 25.11.2019 15:25

Шановні мешканці Тлумацької міської ОТГ!

Ведення адресного господарства – це є благоустрій міста чи села. Діюче законодавство у сфері благоустрою населених пунктів розподіляє в повній мірі повноваження, як для органів місцевого самоврядування так і для власників житлових садиб. Пункт 2 розділу X  Типових правил благоустрою території населеного пункту затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 27.11.2017 №310 покладає благоустрій присадибної ділянки та прилеглої до присадибної ділянки території на власника або користувача.

Дотримання належного порядку в адресному господарстві міста є одним із важливих факторів, що зумовлює якість складання поквартальних списків будинків, забезпечує повноту обліку населення під час перепису та підготовки до виборів, безпомилково направляє невідкладну допомогу аварійних служб та швидкої медичної допомоги, забезпечує комфортне орієнтування мешканців та гостей Тлумацької громади.

У зв’язку з цим просимо перевірити, чи є на вашому будинку номерний знак, чи добре його видно з боку вулиці. У випадку відсутності такого знака просимо власників особистих житлових будинків, квартир, керівників установ, підприємств та організацій придбати їх або намалювати фарбою.

Необхідно забезпечити і надалі зберігання в належному стані встановлених номерів, не допускати їх зняття, забілювання та псування.

Ми сподіваємося, що Ви з розумінням віднесетеся до такого прохання та зробите власний внесок у дану роботу.