Визначено план заходів до Нового року та Різдвяних Свят

Вчора, 26 листопада 2019 року, в приміщенні Тлумацького народного дому заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Мандар провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в об’єднаній територіальній громаді  заходів про відзначення свят новорічно-різдвяного циклу.

Присутні обговорили важливі питання та надали пропозиції щодо відзначення в громаді дня Святого Миколая, Нового року, Різдвяних Свят.

Підводячи підсумки засідання оргкомітету головуючий наголосив на важливості проведення в громаді заходів на найвищому рівні  та надав відповідні доручення членам Організаційного комітету щодо забезпечення належного проведення вищевказаних заходів.