Забезпечення роботи дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги

Дата: 28.11.2019 16:45
Кількість переглядів: 105

28 листопада 2019 року на базі Тлумацької публічної бібліотеки Тлумацької міської ради ОТГ проведено правопросвітницький захід на тему: «Протидія домашньому насильству» та забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги та надано правову консультацію.

Проінформованим особам надано інформаційні матеріали на різну правову тематику та контактними даними бюро.

Також працівником бюро розповсюджено інформаційні матеріали на тему «Відповідальне батьківство» та «Чесна платіжка».

Нагадуємо, щоб отримати консультацію з приводу питань правового характеру, звертайтеся до відділу «Тлумацьке бюро правової допомоги», яке знаходиться за адресою:

площа Данила Галицького, 17, м. Тлумач, Івано-Франківська обл.,

телефони бюро: (03479) 2-11-37, (099) 299-11-37