Міжнародний День людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2019 08:07

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.
   Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки цього дня, а й протягом всього року, не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди, і вони потребують допомоги та уваги.
   Тож бажаю Вам витримки, мужності, оптимізму, віри та щастя і достатку у ваших оселях.
   Користуючись нагодою хочу подякувати всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки, й допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Від усього серця зичу Вам міцного здоров'я, щастя, успіхів у всіх ваших справах.

З повагою,

Міський голова                                                              Роман Круховський