ДОРОГІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ! ВІТАЮ ВАС ІЗ ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Дата: 06.12.2019 08:11

Від щирого серця вітаю Вас зі святом -  Днем Збройних Сил України! Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для нашої України, рідних і близьких. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з Вас - це справа всього життя.

У нелегкий для країни час Ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові.

Сьогодні професія військовослужбовця стала дуже небезпечною, адже військові української армії, ризикуючи власним життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої держави.

Висловлюю вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах збройних сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої України.

Від щирого серця бажаю Вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною! Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають Вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

З повагою,

Міський голова                                                           Роман Круховський