ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 06.12.2019 15:22

Указом Президента України 7 грудня визначено Днем місцевого самоврядування. Саме в цей день, 1990 року, Верховною Радою був прийнятий перший законодавчий акт про місцеве самоврядування – закон «Про місцеві Ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування». Це свято  торкається не лише тих, хто працює в органах самоврядування. Це свято всієї нашої громади, свято народовладдя.

Наше свято – це добра нагода для підведення підсумків, аналізу зробленого та планів на майбутнє. Не дивлячись на серйозні випробування, з якими зіткнулася наша держава та місцеве самоврядування в останні роки, громади плідно працювали над вирішенням цілого ряду важливих соціально-економічних питань.

Від щирого серця вітаю всіх жителів Тлумацької об’єднаної територіальної громади з Днем місцевого самоврядування. Здоров’я Вам, дорогі друзі, добра, щастя і благополуччя. Хай завжди збуваються всі Ваші добрі задуми!

Впевнений, що гуртом – депутати, працівники виконавчих органів ради і просто жителі громади, – ми здолаємо будь-які негаразди і зробимо нашу громаду одну з найкращих.

З повагою,

Міський голова                                               Роман Круховський