ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 11.12.2019 13:13

Уряд виділив додаткові кошти на розвиток шкільних їдалень та харчоблоків

27 листопада 2019 року Кабінет Міністрів ухвалив розпорядження №1106-р «Деякі питання використання у 2019 році освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам».

Документом, зокрема, передбачено спрямування 400 млн. гривень на ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти.

Для Івано-Франківської області йдеться про кошти в розмірі 15,5 млн. гривень.

Використання освітньої субвенції буде здійснюватись на засадах співфінансування, а саме:

- для закладів, розташованих у м. Києві, містах обласного значення та об’єднаних територіальних громадах з адміністративним центром у місті обласного значення та фінансування яких здійснюється з обласного бюджету, не більш як 70 відсотків - за рахунок освітньої субвенції та не менш як 30 відсотків - за рахунок коштів місцевих бюджетів;

- для закладів, розташованих у районах та об’єднаних територіальних громадах, не більш як 90 відсотків - за рахунок освітньої субвенції та не менш як 10 відсотків - за рахунок коштів місцевих бюджетів;

- для закладів, розташованих у селах (селищах), що мають статус гірських населених пунктів, та населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, не більш як 95 відсотків - за рахунок освітньої субвенції та не менш як 5 відсотків - за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Таке спрямування коштів в освітню сферу дозволить покращити матеріально-технічну базу шкільних їдалень, створити комфортні та безпечні умови для харчування  дітей.