Проведено Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства»

Дата: 12.12.2019 09:37

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» «Центром надання соціальних послуг Тлумацької міської ради ОТГ» проведено «круглий стіл», в якому взяли участь представники поліції, відділу «Тлумацького БПД Івано – Франківського МЦ з надання БВПД» та фахівці районного територіального центру. В процесі заходу було обговорено питання запобігання та протидії домашньому насильству щодо оперативного реагування на випадки домашнього насильства. А також фахівцями із соціальної роботи проведено виховні години з питань насильства в сім’ї для учнів гімназії та загальноосвітніх навчальних закладів з метою запобігання ризиків потрапляння в ситуації насильства.

Проведено конкурс дитячого малюнка серед шкіл Тлумацької міської ради ОТГ на теми «Світ без насильства очима дітей», «Ми проти насильства у сім'ї», «В обіймах друзів», «Мир навколо мене», «Щаслива сім'я проти насильства».

Визначено призові місця та нагороджено дітей подарунками.