На Тлумаччині провели урочистий захід до дня вшанування учасників ліквідації на ЧАЕС

Дата: 13.12.2019 15:35

14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції.

У переддень вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, громада міста вкотре зібралась біля пам’ятника, щоб вшанувати загиблих, подякувати ліквідаторам за героїзм, за силу духу, за те, що стали на захист безпеки людства. Міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський  привітав присутніх із Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Голова міської ради Роман Круховський, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський та заступник голови районної ради Василь Гнатюк та поставили квіти до пам’ятника «Борцям за волю України».

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, чиє життя обірвав смертоносний атом, безневинна смерть яких назавжди залишиться незагоєною раною нації.