"Прибилів" святкував дві перемоги на домашньому майданчику

Дата: 16.12.2019 14:57

"Прибилів" й надалі непереможний у Вищій лізі - протягом вікенду команда Костянтина Лисейка двічі перемогла на очах у рідних вболівальників.

Цими вихідними волейболісти "Прибилова" перемогами проти Харкова(3-0) і Дніпра(3-2) завершили ІІІ тур чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги, який традиційно відбувся в спорткомплексі м.Тлумач.

Суботню ігрову програму Вищої ліги на майданчику тлумацького спорткомплексу відкрили ВК "Дніпро" та свалявський "Спартак". Поєдинок пройшов у впертій боротьбі, а три очки до свого активу записали дніпряни - 3:0. Опісля "Прибилів" за годину розібрався з дублерами суперлігової "Юракадемії" - 3:0.
       У неділю першими на майданчик вийшли волейболісти "Прибилова" та "Дніпра". Два перші сети до свого активу здобули підопічні Костянтина Лисейка - 25:23 та 25:19. У наступних двох партіях на корті точилась напружена боротьба, а суперники йшли буквально "нога в ногу". Все ж в деяких епізодах вдача була на боці дніпрян, які зрівняли рахунок у матчі і перевели гру на тай-брейк - 2:2. У вирішальному п'ятому сеті "Прибилів" за шаленої підтримки рідних трибун дотиснув гостей з Дніпра - 15:9 і 3:2 у матчі. В іншій грі неділі "Юракадемія-2" у трьох сетах обіграла "Спартак" - 3:0.

Вища ліга. ІІІ тур
м. Тлумач, спорткомплекс
14.12.2019 (субота)
ВК "Дніпро" Дніпро - "Спартак" Свалява - 3:0 (25:22, 25:21, 25:22)
"Юракадемія-2" Харків - СК "Прибилів" Тлумацька ОТГ - 0:3 (15:25, 21:25, 20:25)
15.12.2019 (неділя)
СК "Прибилів" Тлумацька ОТГ - ВК "Дніпро" - 3:2 (25:23, 25:19, 22:25, 24:26, 15:9)

"Спартак" Свалява - "Юракадемія-2" Харків - 0:3 (13:25, 17:25, 16:25)

Завдяки двом перемогами в матчах ігрового вікенду "Прибилів" зберіг за собою першу сходинку Вищої ліги - в активі команди 17 набраних очок. Три пункти прибилівцям програє "МХП-Вінниця", тоді як "Політехнік-Одеса" відстає вже на п'ять очок.