Свято гумору в місті Тлумачі

Дата: 16.12.2019 16:37

Уже стало доброю традицією у місті Тлумачі проводити фестиваль гумору і сатири «Андрея», який збирає відомих гумористів та майстрів розмовного жанру області.

Цього року 27-й обласний фестиваль пройшов у неділю, 15 грудня, у приміщенні Тлумацького народного дому. В залі лунав щирий сміх та гучні оплески. Із захопленням глядачі зустрічали виступи заслуженого артиста України Володимира Пушкаря, заслуженого артиста України Миколи Савчука, артистів розмовного жанру Ігоря Чепіля і Миколи Кавацюка. У концерті також взяли участь переможці обласного конкурсусатири і гумору імені Павла Глазового та гість фестивалю Іванко Пророчук з Косівщини. Вів концертну програму незмінний ведучий фестивалю Любомир Белей.

Передував фестивалю конкурс сатири і гумору імені Павла Глазового, який також пройшов 15 грудня в Тлумацькому народному домі. В конкурсі взяли участь 18 виконавців гумору із різних районів нашої області. За підсумками журі, у складі заслуженого артиста України Володимира Пушкаря, журналіста, телеведучого Любомира Белея, директора науково-методичного центру культури і туризму Прикарпаття Світлани Панько, методиста науково-методичного центру культури і туризму Прикарпаття Олега Деркача, начальника відділу культури райдержадміністрації Галини Петрунько та начальника відділу культури та туризму Тлумацької ОТГ Іванни Ковбас, нагороди отримали:

- перше місці – вуйко Місь (Роман Дронюк) м.Городенка;
     - друге місце розділили фольклорний колектив «Розмай» клуб с.Гринівці Тлумацької ОТГ та

народний аматорський вокальний ансамбль «Горлиця» с.Саджава, Богородчанського району;

- третє місце розділили між собою Ярослав Кіцул м.Болехів, Назарій Тимків, Молодківський

БК Надвірнянського району та Андрій Соколов, с.Гончарів Тлумацького району.

Аматорський фольклорний колектив «Розмай» клубу с. Гринівці братиме участь у Святі гумору «На Андрея» в м. Івано-Франківськ 16 грудня 2019 р.