Вітання міського голови з Днем працівника державної виконавчої служби

Дата: 17.12.2019 08:13

Шановні працівники Тлумацького  районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

В суспільному житті громади важливу роль відіграє виконавча служба: щоденне спілкування із громадянами, керівниками підприємств-боржників постійно пов’язане з вирішенням гострих конфліктних ситуацій, відвертих суперечок, пов’язаних з вилученням чи позбавленням боржників майна. Вашою щоденною турботою є своєчасне забезпечення належного виконання рішень судів — утвердження в державі принципів верховенства права та законності.

Прийміть слова щирої вдячності за самовідданість та професіоналізм, який Ви демонструєте своєю роботою: за різних обставин знаходите правильні шляхи розв’язання конфлікту, забезпечуєте повноту, неупередженість та своєчасність виконання законних рішень!
    Хай цей святковий день принесе Вам чудовий настрій, подарує оптимізм та гордість за Вашу професію. Бажаю Вам професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я, добробуту Вашим родинам!

З повагою,

Міський голова                                                Роман Круховський