Міні-ярмарок вакансій – крок до успішного працевлаштування

Дата: 18.12.2019 08:47

З метою  оперативного задоволення  кадрових потреб роботодавця,пошуку кандидатів на вакантні місця та працевлаштування  на гідні посади з відповідними умовами,17 грудня 2019року, в приміщенні Тлумацької районної філії Івано –Франківського обласного центру зайнятості  відбувся міні-ярмарок вакансій за участю Півторака Ігора Васильовича заступника начальника, капітана служби цивільного захисту, та Дудяка Володимира Анатолійовича - начальника караулу 5 державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій  в Івано-Франківській області.

Розпочав захід директор Тлумацької районної філії  Михайло Богович, який  наголосив, що  головною метою даного заходу є максимальне поєднання інтересів роботодавця та незайнятого населення, та надання допомоги  безробітним у підборі відповідної роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів.

Присутнім шукачам роботи представники пожежно-рятувальної частини  презентували актуальні  вакансії диспетчера та ознайомили з вимогами до кандидатів, умовами проходження відбору, оплатою праці, тривалістю робочого часу. В даному заході взяли участь 13 безробітних громадян.

Безробітні активно цікавилися перспективами кар’єрного росту, особливостями роботи диспетчера.