З Днем адвокатури України!

Дата: 19.12.2019 08:06

Прийміть вітання з професійним святом – Днем адвокатури України!

Ви стоїте на передовій захисту прав і свобод наших громадян, беретеся за найскладніші справи, наполегливо і професійно відстоюєте конституційні права людей. Особливо цінною є Ваша діяльність із надання безкоштовної юридичної допомоги незахищеним верствам населення.

На сьогодні одним із важливих завдань адвокатської і правозахисної діяльності є утвердження правових засад державного розвитку, створення умов, щоб кожна людина у критичних обставинах почувалася захищеною, а її права і свободи були непорушними, як передбачено Конституцією України.

Ви несете високе звання Адвоката, з честю та гідністю приймаєте виклики долі, стоїте на захисті прав і інтересів клієнта, принципово йдете до мети, дотримуючись вимог закону та власної совісті.

Щиро дякую Вам за професіоналізм та принциповість. Бажаю успіхів у роботі та готовності завжди дотримуватись високих принципів адвокатської діяльності. Міцного здоров’я, добробуту, миру та злагоди Вам і вашим сім’ям!

З повагою,

Міський голова                                                           Роман Круховський