Засвічування Новорічної ялинки в місті Тлумачі

Дата: 20.12.2019 09:34

Ой хто, хто Миколая любить,

Ой хто, хто Миколаю служить!

19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Миколая Чудотворця вважають найближчим до Бога святим. Він посередник між Богом і людьми.

В цей святковий день у місті Тлумачі засвічували Новорічну ялинку і цим розпочали святкування різдвяно-новорічного циклу в Тлумацькій ОТГ. Розпочався захід піснею «Біла зима» у виконанні вокального ансамблю Тлумацької ЗОШ (кер. І. Танчак).

З вітальним словом до громади звернувся міський голова Роман Круховський, голова Тлумацької райдержадміністрації Сергій Гаєвський та священнослужителі нашого міста.

В цей день представник Обласної організації «Пласт» Степан Корчинський передав нашій громаді  Вифлеємський вогонь миру, що є символом віри, добра, злагоди, а також душевного спокою, любові до людей та світу. Наші пластуни передали Вифлеємський вогонь миру священнослужителям міста.

На завершення заходу всіх краян запросили на святкову програму «Зустріч Нового 2020 року», яка пройде 31 грудня о 18:30 год. біля Головної ялинки міста.