«Дари Чудотворця Миколая»

Дата: 20.12.2019 15:23

19 грудня в Україні відзначається День Святого Миколая – одне з найрадісніших свят усього люду, а особливо радіють діти приходу Святого Миколая, який кладе їм під подушку «винагороди» за їхню слухняність та працьовитість.

Бібліотекарі дитячої бібліотеки провели, для своїх маленьких користувачів, бібліо сюрприз «Дари Чудотворця Миколая». В затишній, святковій  атмосфері  з уст  маленьких читачів лунали пісні, вірші. Ведучі впродовж свята розповіли дітям, як це свято святкують у нас на Україні та інших державах, познайомили з легендами та переказами про Святого Миколая, також  відгадували загадки та приймали участь у різноманітних іграх,  а солодкою винагородою для присутніх стали цукерки.

Бібліотечне свято завершилось, а маленькі гості з позитивними емоціями розійшлися по домівках, щоб залишити під своєю подушкою лист до Святого Миколая із проханням  про бажаний подарунок.