Шановні працівники та ветерани енергетичної галузі!

Дата: 21.12.2019 15:07

Вітаю Вас із професійним святом – Днем енергетика!

Тяжко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від Вашої злагодженої роботи залежить безперебійне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку, соціальної сфери та комфорт в оселях наших громадян. З повною віддачею Ви виконуєте свою професійну справу, вкладаючи в неї свої знання, вміння, які передали Вам наставники – досвідчені фахівці.

Вітання й ветеранам виробництва, які присвятили цій сфері діяльності більшу частину свого життя. Не маючи в арсеналі сучасних технологій, своїм розумом і руками вони забезпечували життєдіяльність міста. Здоров'я, молодості й енергійності Вам ще на довгі роки.

Бажаю Вам впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я, добра, успіхів на професійній ниві. Нехай завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові, а життя буде наповнене енергією світла.

Нехай у родинах панують мир і злагода, а прийдешні Новорічні та Різдвяні Свята принесуть безліч позитивних та яскравих емоцій.

З повагою,

Міський голова                                                             Роман Круховський