Зустріч офіцерів поліції з громадами сіл Тлумацької ОТГ

Дата: 23.12.2019 08:34

У суботу, 21 грудня, в селах Гринівці та Остриня Тлумацької ОТГ відбулись зустрічі громади з офіцерами поліції даних населених пунктів.

Під час заходів його учасники обговорили питання налагодження тісних відносин між поліцією та населенням та озвучені проблемні питання щодо налагодженої системи взаємодії з громадою.

Також, було прозвітовано дільничним офіцером поліції с. Гринівці, старшим лейтенантом поліції М.В. Божумінським

та старшим лейтенантом поліції с. Остриня, Д.І. Коржиком про стан дотримання правопорядку на території населених пунктів та про вжиті заходи із запобігання вчинення правопорушень. Проведено роз’яснювальну роботу як не стати жертвою злочину чи нещасного випадку.

Присутні підтримали роботу дільничних поліції та зацікавилися запропонованими заходами щодо програми безпеки населених пунктів. Окрім налагодження комунікації з населенням, такі зустрічі сприяють популяризації професії поліцейського та підвищення довіри до поліції.