Подарунок для Миколая

Дата: 26.12.2019 16:21
Кількість переглядів: 2030

24 грудня ансамбль скрипалів Тлумацької дитячої музичної школи "SicVentus", під  керівництвом Лідії Пелех, завітав до Садиби Святого Миколая, щоб віддячити йому за дитяче диво музичним дарунком. Особливу атмосферу створила "Музична казка" Жанни Калинюк, де у сюжетну лінію вплелись "Україна" Т. Петриненка, "Угорський танець" Й. Брамса, "Останні теплі дні" Е. Кравчука та "Гуцулка Ксенія"Я. Барича.

Разом зі Святим Миколаєм усі співали веселих різдвяно-новорічних пісень. Для скрипалів та їх батьків у садибі провели незабутню екскурсію світлицями та майстер-клас із виготовлення ялинкових прикрас. Учасники колективу повернулися із подорожі з великою радістю у маленьких серцях. Тепер вони переконані, що дарувати приємніше, ніж отримувати подарунки. А прикраса на ялинку, виготовлена їхніми рученятами, буде згадкою про цю казкову подорож на довгі роки.