Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 27.12.2019 11:20

Сьогодні, 27 грудня 2019 року, в конференц-залі Народного дому відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ, яке пройшло під головуванням міського голови Романа Круховського. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Члени виконкому слухали  про затвердження тарифу на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, про затвердження калькуляцій надання послуг комунальним підприємством "Тлумачкомунсервіс", про передачу на баланс КП "Тлумачкомунсервіс" матеріальних цінностей та про присвоєння поштової адреси. Також до порядку денного було внесено питання про міжвідомчу раду виконавчого комітету Тлумацької міської ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.