Новорічне привітання міського голови Романа Круховського

Дата: 30.12.2019 14:24

Шановні і дорогі земляки!

Щиросердечно вітаю вас із Новим роком і Різдвом Христовим!

Жодні свята не дарують нам такої особливої і неповторної атмосфери, добрих передчуттів та віри у краще майбутнє.  У Новий рік ми входимо і з новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для нас та наших родин, для рідної землі. Чи справдяться вони – залежить від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці.

Цьогоріч ми пройшли чимало випробувань та зазнали чимало змін. Водночас 2019-й збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав поштовх у нове майбутнє – з новою владою у країні, з новими реформами, в тому числі і децентралізації. Завдяки їй нам вдалося на місцевому рівні виконати чимало масштабних завдань, зробити багато добрих справ, але ще більше попереду!

Я щиро переконаний, що тільки згуртувавшись, із Божою поміччю, ми впевнено подолаємо усі труднощі і вкотре доведемо, що любов до рідного краю — це могутня сила.

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове побажаємо один одному Любові та Віри у себе, в процвітання нашої громади та всієї України. І, сидячи за Новорічним чи Різдвяним столом, згадаймо та помолімося за наших воїнів, які зараз захищають незалежність нашої країни.

Благословенний же хай буде рік прийдешній і дай, Господи, усім нам миру, наснаги до життя і творення в імя України!

З Різдвом Христовим! З Новим роком!

З повагою,  голова Тлумацької міської ради ОТГ

Роман Круховський