Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

У Тлумацькій ОТГ урочисто зустріли Новий 2020 рік

 

     Вчора, 31 грудня, на площі «Героїв Майдану» тлумачани традиційно зібралися, щоб зустріти Новий 2020 рік. Перед усіма присутніми з вітальним словом звернувся міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський та привітав жителів та гостей міста з прийдешнім Новим 2020 роком і побажав усім міцного здоров’я, добробуту та нових досягнень в прийдешньому році.

     З вітальним словом до краян та побажанням веселого Різдва звернулися настоятелі місцевих храмів - отець-декан Василь та отець-декан Павло. 

   З сцени лунали новорічні пісні, привітання у виконанні талановитої молоді Тлумацької громади. Колектив Тлумацької гімназії також подарував глядачам музичну композицію.

 

 

     В селах Тлумацької об’єднаної територіальної громади 31 грудня також пройшли святкові заходи зустрічі Нового року. До жителів сіл звернулися в.о. старост з вітальними словами, звучали пісні, святкові номери та привітання.

 

      

     Також була розіграна новорічна лотерея. На сцену вийшли дванадцять місяців, з рук яких у натовп полетіли сніжинки. Щасливчики, які впіймали їх отримали призи.

По закінченню свята дітки мали змогу потанцювати на сцені під новорічну музику. В натовпі лунав сміх, вітання, святковий настрій та очікування Нового року.

     Ведучі свята привітали усіх з прийдешнім Новим роком, який все ближче до нас крок за кроком. Щиро дякуємо усім, хто долучився до організації та взяв участь у заходах.« повернутися до списку новин