Майстер-клас«Білосніжна красуня»

Дата: 02.01.2020 14:59

За вікном зима - прекрасна пора року. У повітрі кружляють лапаті сніжинки, ніби танцюють якийсь чарівний танець. Вони вкривають землю білим, м'яким килимом. На вітках дерев сяє від сонячних променів усіма барвами іній, кущі одяглися у пухнасті кожушки, мороз малює на шибках різноманітні казкові візерунки. Надзвичайна краса! Чи не так?

Зима притягує до себе найкращим своїм творенням-сніжинками, такими чудовими і неповторними. Які казкові форми утворюють комбінації із звичайних кристаликів льоду! Кожна пора року має щось індивідуальне, своє, але зима - особлива.

У бібліотеці-філії села Бортники на майстер-класі«Білосніжна красуня»  читачі бібліотеки спробували створити свою чарівну, об'ємну сніжинку з паперу. Діти почали роботу з девізом – «Руки твої – найкращий скарб, коли зумієш їм дати лад».

Метою майстер-класу було навчити учасників виготовляти об’ємні сніжинки з паперу, виховувати любов до праці, естетичні смаки, акуратність, наполегливість, розвивати просторову уяву, фантазію, мислення, моторику рук.

Усі учасники майстер-класу дуже старалися і створили у читальному залі справжній зимовий вернісаж сніжинок.