Міс + Містер Тлумаччини-2020

Дата: 13.01.2020 09:20

У Тлумачі, 11 січня, пройшла грандіозна шоу-програма «Міс + Містер Тлумаччини-2020», на якому визначали красу, талант, грацію, розум, чарівність юних красунь та елегантність, інтелект, оригінальність наших джентльменів.

У конкурсі  «Міс та Містер Тлумаччини-2020» взяли участь семеро дівчат та шестеро юнаків, а саме Віта Круп’як, Вікторія Родчин, Наталія Велегорська, Уляна Мосяк, Сніжана Гайдейчук, Наталія Федорчук, Віра Максимець, Владислав Кулинич, Альберт Щелкунов, Павло Когутяк, Сергій Козловський, Василь Білан та Андрій Водославський.

Журі оцінювало учасниківу таких конкурсах «Представлення», «Мої таланти та захоплення», «Показ українського національного вбрання» та «Дефіле вечірніх суконь та вишуканих чоловічих костюмів». Головою журі була віце-міс конкурсу «Княгиня України», фіналістка конкурсу «Міс Україна-Всесвіт» Оксана Баранецька, члени журі – міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський, депутат Івано-Франківської міської ради Володимир Олійник, начальник відділу культури та туризму Тлумацької ОТГ Іванна Ковбас та викладач Тлумацької дитячої музичної школи Тетяна Слободян.

Конкурсанти були чарівні у всьому, їх краса, інтелект, винахідливість та ерудованість підкорили всіх. На сцені лунали пісні, вірші, виконувалися танці, а в залі лунали оплески, вигуки захоплення та овації.

Переможцями конкурсу стали Вікторія Родчин та Павло Когутяк, які здобули титули Міс та Містер Тлумаччини-2020.

1 віце-міс Тлумаччини – Віта Круп’як;

2 віце-міс Тлумаччини – Сніжана Гайдейчук;

1 віце-містер – Альберт Щелкунов;

2 віце-містер – Василь Білан.

Також учасники здобули такі титули у номінаціях:

- «Міс артистичність» - Наталія Велегорська;

- «Міс Чарівність» - Уляна Мосяк;

-  «Міс ніжність» - Наталія Федорчук;

- «Міс оригінальність» - Віра Максимець;

- «Містер артистичність» - Андрій Водославський;

- «Містер елегантність» - Владислав Кулинич;

- «Містер оригінальність» - Сергій Козловський.

Переможці конкурсу отримали корону та краватку, а також подарункові сертифікати на романтичну вечерю на двох в ресторані «Райгора».

Усі учасники конкурсу отримали дипломи, статуетки, цінні подарунки та подарункові сертифікати на поїздку на гірськолижний курорт Буковель.

Конкурс проходив за сприяння та підтримки міського голови Тлумацької ОТГ Романа Круховського.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до проведення та організації конкурсу.