ПЕРША СПРОБА ВДАЛАСЯ НА СЛАВУ

Дата: 13.01.2020 15:19

Таких вечорів біля Диканьки ще не було…

12 січня у приміщенні Тлумацького народного дому відбулася Прем’єра вистави «Ніч перед Різдвом», за мотивами повісті М.В. Гоголя, в сучасній обробці, у постановці вихованців театрального гуртка «Балаган» Тлумацького Будинку дитячої та юнацької творчості Тлумацької ОТГ (керівник Інна Павлюк).

Участь у виставі взяли:

• Вихованці садочка «Сонечко» - танець «Зірочки», керівник Олександра Богович;
  • Вихованці вокального гуртка «Музична мозаїка», керівник Андрій Михайлюк;
  • Вихованці хореографічного гуртка «Батерфляй» Тлумацького БДЮТ – танець «Вареники», керівник Людмила Лесюк.

Завдяки акторській майстерності юних гуртківців та належній підготовці керівників гуртків Тлумацького БДЮТ, у залі панував справжній Різдвяний дух та неймовірно тепла атмосфера.

Щира подяка акторському складу, керівництву і працівникам  Тлумацького Будинку дитячої та юнацької творчості Тлумацької ОТГ, всім учасникам  та вдячному глядачеві!!!