Відбулось засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ

Дата: 24.01.2020 11:04

Сьогодні, 24 січня 2020 року, в конференц-залі Народного дому відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ, яке пройшло під головуванням міського голови Романа Круховського.

Члени виконкому слухали  про звіт голови адміністративної комісії при виконавчому комітеті Тлумацької міської ради ОТГ,  про проведену роботу у 2019 році, про звіт голови узгоджувальної комісії  для розгляду спірних питань з приводу суміжного землекористування при виконавчому комітеті Тлумацької міської ради ОТГ,  про проведену роботу у 2017-2018 роках, про розгляд звернень громадян у 2019 році, Про затвердження переліку видів громадських робіт на 2020 рік які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають інтересам громади населеного пункту і сприяють їх соціальному розвитку, про затвердження тарифу на теплову енергію, виробництво теплової енергії, що виробляється на установках з використанням  альтернативних джерел, лро присвоєння поштової адреси, про надання одноразової  матеріальної допомоги та про укладення договору оренди нерухомого майна.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.