Відбулось засідання 39 сесії Тлумацької міської ради об'єднаної територіальної громади

Дата: 27.01.2020 08:08

24 січня 2020 року, під головуванням міського голови Романа Круховського в приміщенні Народного дому м. Тлумач, відбулось засідання тридцять дев’ятої  сесії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади. В роботі сесії взяли участь народний депутат Верховної Ради України І.Фріс, голова райдержадміністрації С. Гаєвський, депутати Івано-Франківської обласної ради М. Кузьма та О. Кисилиця.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуто питання про звіт міського голови про свою роботу, діяльність виконавчого комітету міської ради і про виконання плану соціально-економічного та культурного розвитку за 2019 рік, про створення Тлумацького  освітнього округу з опорними  закладами освіти  та філіями, про деякі питання щодо надання освітніх послуг в закладах загальної середньої освіти Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної  громади, земельні питання, про добровільне приєднання територіальної громади с. Гостів Гостівської сільської ради до Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади, про виконання обов’язків старости, про внесення змін до рішення міської ради від 26.01.2018р. №512-16/2018, про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади, про початок реорганізації Гостівської сільської ради шляхом приєднання до Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади, про затвердження структури та чисельності апарату виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції, про внесення змін до рішення від 20.06.2017 р. № 291-9/2017 «Про створення відділу культури та туризму Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади», про надання дозволу на списання майна комунальної власності що перебуває в господарському віданні КП «Тлумачкомунсервіс», про втрату чинності рішення № 1246-35/2019 від 11.10.2019 року, про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки та ін.

Депутатами розглянуто та поіменно проголосовано вищезазначені питання з яких прийняті відповідні рішення.