Свято народної творчості «Розколяда-2020» в місті Тлумач

Бо з нами Бог:

Христос народився –

Бог воплотився!

Сонячного недільного дня, 26  січня, в місті Тлумачі проходило традиційне свято народної творчості «Розколяда-2020», яке завершило цикл різдвяно-новорічних заходів у Тлумацькій ОТГ.

Колективи народної творчості, аматори народного мистецтва в різнобарвних національних костюмах зібралися біля Тлумацького народного дому та святковою ходою під супровід духового оркестру Тлумацької дитячої музичної школи, співаючи колядки та щедрівки, рушили до Головної ялинки міста.

Розпочав дійство хор працівників Тлумацької дитячої музичної школи, співаючи колядку.

З вітальним словом до глядачів звернувся міський голова Роман Круховський та священнослужитель нашого міста, які побажали, щоб мир Божий, який потрібен нашій Україні, та всім, хто живе на нашій українській землі, а також Боже благословення перебували з усіма нами.

На сцені лунали колядки, віншування, були представлені Вертепи та Маланка у виконанні творчих колективів з усіх сіл Тлумацької ОТГ, вихованців Тлумацької ДМШ та Тлумацької гімназії. Глядачам були представлені як загальновідомі, так і нові колядки і щедрівки, цікаві театралізовані дійства та сценки.

Завершилося дійство спільною колядкою «Нова радість стала» у виконанні усіх учасників заходу «Розколяди-2020».