Презентація книги М. Батога «Ті, що спалахнули у небі зірками»

Дата: 31.01.2020 13:13

У Публічній бібліотеці Тлумацької ОТГ проведено презентацію книги відомого митця, письменника, автора верлібрових віршів, члена Національної Спілки Письменників України М.Батога «Ті, що спалахнули у небі зірками».

У своєму виступі батько-автор намагався у книзі відтворити устами сина оголений нерв сьогодення, котре вилилося у протистояння  між українськими цінностями, з одного боку, й «русскім міром» з другого. А також про втрати і сподівання, про страждання  й надії 20-річних юнаків, котрі за зовом серця відгукнулися на клич рідної Вітчизни захистити її від ворога на східних рубежах. І захистили ціною власного життя.

На зустрічі були присутні: відомий український критик, літературознавець, член Національної Спілки Письменників України Є. Баран, краєзнавець, журналіст, член Національної Спілки Письменників України М.Буджак, які поділилися своїми думками про книгу.

Зі сльозами на очах і невимовним болем душі, сказала своє материнське слово - мама Наталія, яка розповіла, що своїми щоденними молитвами допомогла синові повернутися  додому живим.

Бібліотекарі та учні Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст. зачитали уривки та вірші з книги М.Батога «Ті, що спалахнули у небі зірками». Милозвучною струною на презентації влилася мелодія скрипки у виконанні учениці Тлумацької дитячої  музичної школи.

Присутні подякували  батькам, п. Михайлу та п. Наталії, за такого сина - Воїна, який жертвуючи своїм молодим життям захищає нашу Батьківщину, усіх нас та наше майбутнє.