До відома мешканців громади!

Дата: 05.02.2020 14:06

До відома мешканців Тлумацького району !

Для забезпечення ефективної роботи, спрямованої на захист прав і свобод людини, регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області

Світлана Дем’янчук

07 лютого 2020 року з 9.00  до 12.00 години буде проводити особистий виїзний прийом в Тлумацькому районі.

Прийом громадян відбуватиметься,

на базі Тлумацького сектору пробації, за адресою:

м.Тлумач вул. Січових Стрільців,буд.4, 2 поверх, каб №18.

Попередній запис за телефоном: 093 2552856

Коли і у яких випадках звертатися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (Омбудсмана)?

Омбудсман-правозахисник на державній службі, якого парламент уповноважує здійснювати контроль за додержанням прав і свобод людини.

Зараз цю посаду обіймаєЛюдмила Денісова.

Омбудсман розглядає скарги (звернення) на дії чи бездіяльність органів влади, органів місцевого самоврядування, посадових осіб, які призвели до порушення прав і свобод людини.

Що може Омбудсман?

• Надати правову консультацію під час особистого  прийому. Роз'яснити, які заходи Вам потрібно вжити для відновлення порушених прав . Направити Ваше звернення за належністю до тих  державних органів, які можуть вирішити Ваше питання.
  • Виступити посередником у конфлікті між Вами і державною структурою та вжити заходів для повного або часткового відновлення порушених прав.
  • Здійснити власне провадження за Вашим зверненням та вжити заходів для повного або часткового відновлення порушених прав.
  • Ініціювати притягнення до адміністративної відповідальності у разі порушених Ваших прав на звернення , доступ до публічної інформації та захист персональних даних.

Чого не може Омбудсман?

• Переглядати на предмет законності і обгрунтованості судові рішення, змінювати чи скасовувати їх.
  • Проводити досудове розслідування чи притягати до кримінальної відповідальності винних осіб. Переглядати процесуальні рішення органів досудового розслідування та прокурорів.
  • Переглядати рішення органів державної влади, органів місцевого самоврядування, приймати рішення замість цих органів, та притягати до дисциплінарної відповідальності їх працівників.

Телефон для довідок регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області Світлани Дем’янчук 0932552856