ЗВІТУВАННЯ ДЕПУТАТІВ ТЛУМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОТГ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ

Дата: 10.02.2020 08:20

Звітування є одним із основних показників роботи депутата місцевих рад. Однак воно передбачає не лише підготовку та подачу звіту, але й важливим компонентом є звітування перед виборцями.

У неділю, 9 лютого 2020 року, в народному домі м.Тлумач відбувся звіт депутатів Тлумацької міської ради ОТГ перед громадою. Згідно графіку публічного звітування депутатів Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади за 2019 рік першими звітували депутати Віталій Маланчук, Юрій Гуменюк, Василь Пелех та Петро Радовець.

У своїх доповідях вони детально проінформували про проведену роботу за 2019 рік, а також відповіли на ряд запитань, які прозвучали із залу від жителів міста.

Нагадаємо, що Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» визначає, що депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на  рік,  зобов'язаний  звітувати  про свою роботу перед виборцями відповідного  виборчого  округу,   об'єднаннями   громадян (ч. 1 ст. 16 Закону).  Закон також говорить, що  рада визначає  орієнтовні  строки  проведення звітів депутатів місцевої ради перед виборцями.