Наші скрипалі вкотре здобули перемогу

Дата: 11.02.2020 13:12

7-9 лютого у місті Львів пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини світових талантів-2020», в якому взяла участь талановита молодь з усієї України.

Тлумацьку ОТГ на конкурсі представив ансамбль скрипалів SicVentus Тлумацької дитячоїмузичноїшколи (кер. Лідія Пелех, концертмейстер  Жанна Калинюк)

SicVentusвже не вперше здобуває перемогу на престижному Міжнародному фестивалі-конкурсі. Її смак відчували раніше Водославська Галина, Когутяк Павло, Дудяк Ангеліна, Паньків Максим, Сулима Валентина, Дзюбак Вікторія, Базар Андрій, Попрожук Людмила, Богович Вероніка, Шушваль Діана та Цуркан Вероніка.

Цього року ансамбль скрипалів Тлумацької ДМШ поповнили нові таланти: Мандар Анастасія, Палюга Софія, Козак Марія, Толстокоров Артур. Шлях до успіху лежить через наполегливу працю, іноді навіть виснажливу. Колектив нагородили дипломом лауреатів першої преміїу номінації «Інструментальна музика» - 1 вікова категорія.

Любити, розуміти та відчувати мову музики юним скрипалям допомагають керівник колективу Лідія Пелех та концертмейстр  Жанна Калинюк, які теж були нагородженні дипломами за вагомий внесок в розвиток культури та мистецтва дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України.