День Святого Валентина

Дата: 17.02.2020 14:01

Свято, яке з нетерпінням чекають усі закохані, свято, яке сповнює надією і романтикою серця всіх людей, а всі слова любові, подяки, підтримки та взаєморозуміння можна перенести на папір і подарувати людині у вигляді листівки-валентинки.

Саме до Дня Святого Валентина була приурочена виставка-інсталяція в бібліотеці-філії села Бортники «Всьому початок є любов».

Тут були представлені валентинки, зроблені нашими читачами-учнями Бортниківського НВК.  Ідея створити таку виставку відразу захопила дітей, які з великим задоволенням приносили все нові та нові валентинки. Кожна листівка відрізняється своєю безпосередністю, новизною, ексклюзивністю, є цікавою та неповторною.

Крім валентинок на виставці були представлена література присвячена цьому святу.

Бібліотека-філія с. Пужники  приєдналася до свята та провела літературний марафон «Світ тримається на любові».

Кожен з учасників мав можливість стати найерудованішим читачем, взяти участь у   конкурсах. Також молодь декламувала вірші:  Л.Костенко  «Моя любове! Я перед тобою...»,«Очима ти сказав мені: люблю…»;  І.Франка «Тричі мені являлася любов», «І ти прощай!»; В. Симоненка «Дотліває холод мій у ватрі…»,  та весело проводила свій час.

До Дня закоханих бібліотека-філія с. Прибилів провела молодіжну акцію «Отримай валентинку – подаруй посмішку». Бібліотекар Н. Крук провела для дітей майстер-клас «Подаруй тепло душі своєї» з виготовлення яскравих валентинок. Кожний з учасників втілював свій індивідуальний задум у виріб, створюючи його неповторним.

Щасливі і усміхнені читачі залишали бібліотеку з сувенірами-валентинками та отримали бібліотечні листівки-запрошення.