Звітування продовжується

Дата: 18.02.2020 11:46

Цими вихідними міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський і його заступники Андрій Радовець та Ігор Мандар взяли участь у звітуванні виконуючих обов’язки старост населених пунктів громади.

Зокрема перед громадою за роботу у 2019 році прозвітували в.о. старости с.Бортники Галина Слободян та депутат Тлумацької міської ради від даного села Ярослав Слободян, в.о. старости с.Пужники Михайло Кушнір та депутат Василь Велигорський, а також перед громадою прозвітував депутат міської ради Роман Тихоняк та Роман Круховський, як в.о. старости с.Колінці.

Виконуючі обов’язки старост сіл та депутати міської ради детально зупинилися на своїй роботі за звітний період та спільно із керівництвом громади зупинилися на викликах, що стоять перед громадою у наступному році і визначили основні пріоритети та потреби жителів громади.

Крім того, варто зауважити, що для надання якісних медичних послуг мешканцям сіл Бортники та Остриня, амбулаторіям сімейної практики Тлумацького центру первинної медичної допомоги було передано медичні автомобілі.