ОМРІЯНЕ ГРАН-ПРІ

Дата: 18.02.2020 14:21

15-16 лютого 2020 у м. Кам’янець - Подільський відбувся III Всеукраїнський музичний конкурс «Music UniFest- 2020» організований Кам’янець-Подільським національний університетом ім. І. Огієнка.

Тлумацьку  міську ОТГ на цьому престижному конкурсі представив ансамбль скрипалів «Sic Ventus» Тлумацької дитячої музичної школи (керівник Лідія Пелех, концертмейстр Жанна Калинюк),  із за підтримки відділу культури Тлумацької об’єднаної територіальної громади.

Нарівні боролися учні початкових мистецьких шкіл та студенти вищих мистецьких закладів І-ІІ рівнів акредитації. Серед близько 100 достойних конкурентів, які представляли різні регіони України наш ансамбль скрипалів «SicVentus» вразив журі своєю професійністю та виборов гран-прі! Окрім кубка їх нагородили дипломом, медалями та грошовою премією!

Організаторам конкурсу вдалося створити щиру та доброзичливу атмосферу. Для конкурсантів була організована цікава екскурсія по древньому місту та концерт органної музики у Кафедральному костелі святих Апостолів Петра і Павла (архітектурна та історична памятка 14 століття).